Wesele w hotelu Eco w Łowiczu

Zdjęcia ślubne Agaty i Wacława

14 Październik 2021

Szczegóły wpisu:

https://jakmarzenie.pl/upload/gallery/183/1634215740_jakmarzenie-083.jpg
Agata i Wacław - Wesele w Hotelu Eco Łowicz

Fotografia ślubna jak marzenie przyciąga fantastycznych ludzi. Poznajemy osoby, które wpuszczają nad do swojego życia w wyjątkowych momentach. Chwile radości, wzruszeń. Są to chwile niezwykłe, przez co nasza praca nabiera ogromnej wagi. Kochani! Agatkę i Wacława odwiedziliśmy w ich domu rodzinnym w Skierniewicach, gdzie przyglądaliśmy się przygotowaniom do ślubnego zamieszania. Warto wspomnieć, że nasza para nie widziała się wcześniej w strojach ślubnych- swój debiut mieli pod naszym okiem :)

Ceremonia ślubna odbyła się w Łowiczu, gdzie słowa przysięgi małżeńskiej padły w Bazylice o niesamowitym klimacie. Oprócz naszego udziału pod ołtarzem (który jest oczywiście naturalną koleją rzeczy przy realizacji reportażu ślubnego) mieliśmy okazję spotkać tam jeszcze kogoś :) Swoją pomocną dłoń podała dwójka niesamowitych ludzi, których ponoć ksiądz pomylił z nowożeńcami :) Sprawdźcie sami jak spisali się nasi młodzi pomocnicy.

Tymczasem zapraszamy Was do krótkiej relacji z wyjątkowych momentów Agatki i Wacława, zarówno na przygotowaniach, ceremonii jak i na weselu w Hotelu. Łowicz- miasto tak samo urokliwe jak nasi nowożeńcy :) Do Państwa dyspozycji reportaż ślubny z ich udziałem!

Z tego miejsca raz jeszcze naszej parze młodej życzymy wszystkiego co najlepsze! Sto lat w szczęściu i radości! Do zobaczenia podczas sesji plenerowej, o której będziemy informować wszystkich zainteresowanych :)

Lokal: Hotel Eco Łowicz

Podobały Ci się zdjęcia/film?

Koniecznie polub i udostępnij posta,
oznacz nasz profil facebook i swoich znajomych/bliskich

Sklep internetowy

sprawdź także wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich

Voucher Perso Mini 10 - Sesja Rodzinna Studyjna
Zobacz produkt

Voucher Perso Mini 10 - Sesja Rodzinna Studyjna

Cena: 800 299 zł
Voucher Perso Max 30 - Sesja Studyjna
Zobacz produkt

Voucher Perso Max 30 - Sesja Studyjna

Cena: 1450 999 zł
Voucher Perso Mini 10 - Sesja Studyjna
Zobacz produkt

Voucher Perso Mini 10 - Sesja Studyjna

Cena: 800 399 zł
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube
mywed
niteckidesign