DJ na wesele

Jest kilka rzeczy, które są najistotniejsze dla gości podczas wesela: pyszne jedzenie, dobre towarzystwo i muzyka, która porywa do tańca. O to ostatnie najlepiej zadba profesjonalny DJ z doświadczeniem i polotem. Od jego zgranej współpracy z innymi usługodawcami, takimi jak fotograf czy kamerzysta, zależą efekty udanej imprezy weselnej.

Dobry DJ na wesele - czym się odznacza?

Wiele Par Młodych staje przed dylematem: wybrać zespół, DJ-a czy wodzireja? A jeśli DJ, to czym powinien się on odznaczać? Podpowiadamy!

  • Dobry DJ dopasowuje muzykę i animacje czy zabawy do wieku, czy upodobań gości - tak, aby każdy czuł się zachęcony do dobrej zabawy.
  • DJ zupełnie inaczej prowadzi całą imprezę, jak i zabawy weselne, niż zespół. Jest bardziej kontaktowy, ale potrafi w kulturalny sposób zachęcić do tańca, na przykład zmieniając playlistę na bardziej trafioną w gust gości.
  • Animacje i inne punkty wesela, takie jak oczepiny, w wydaniu prowadzonym przez dobrego DJ-a często bardzo podobają się Parom Młodym i gościom.
  • Wynajęcie DJ-a to zazwyczaj o wiele mniejszy koszt niż cały zespół, a goście bawią się tak samo dobrze (często nawet o wiele lepiej).

Lista polecanych DJ/wodzirejów

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem świetnych DJ-ów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Zagwarantują oni Wam świetną zabawę i wyjątkową atmosferę w profesjonalnym wydaniu. W ekipie jak marzenie mamy fantastycznego DJ-a Toma Hawrysza, którego profil polecamy szczególnie ze względu na nietuzinkowe i w pełni profesjonalne podejście do tematów weselnych.

Dostępne profile Dj:

logo dj
Tom Hawrysz
Zobacz Dj

Tom Hawrysz

Dj, Konferansjer
logo dj
Dj Barti & Dj Beis
Zobacz Dj

Dj Barti & Dj Beis

Duet Dj na wesele
logo dj
Burzynsky
Zobacz Dj

Burzynsky

Dj/Konferansjer
logo dj
Michał Marat
Zobacz Dj

Michał Marat

DJ, konferansjer, prezenter radiowy
Kacper Kobylański
Zobacz Dj

Kacper Kobylański

Dj/Wodzirej
logo dj
Dj Rafix - Rafał Jończyk
Zobacz Dj

Dj Rafix - Rafał Jończyk

Dj, Konferansjer
logo dj
DJ Imprez.pl
Zobacz Dj

DJ Imprez.pl

Dj, Konferansjer, wokalistka, saxofon
logo dj
Damian Nowaczyk
Zobacz Dj

Damian Nowaczyk

Dj, Wodzirej
5 / 5 Ocen: 11

Często zadawane pytania

Zobacz więcej
  • Kochani w naszym zespole znajdziecie usługi Tomka Hawrysza (Tom Hawrysz), z którym stworzymy Wam cudowne wesele i zrobimy doskonałą pamiątkę. Ponadto w 3-paku zawsze dobre ceny i fajne rabaty :)
  • Niestety nie :) Lista wykonawców, którą publikujemy na naszej stronie to baza osób polecanych przez nas. Mieliśmy okazję współpracować przy realizacji jakiegoś wesela i na podstawie własnej opinii wrzucamy Wam rekomendację na nasz serwis. Tak samo jak Wy pragniemy dobrej zabawy- wtedy dużo przyjemniej się pracuje :)
  • Zapraszamy gorąco do zakładki kontakt, gdzie bezpośrednio z Bartoszem będzie można przedyskutować warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję.
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube
mywed
niteckidesign