O Nas

Fotograf i Kamerzysta Częstochowa, Pajęczno, Działoszyn, Radomsko, Wieluń

Hej! Jesteśmy zgraną ekipą pełną pozytywnej energii, która pragnie zadbać o Was w najważniejszych chwilach Waszego życia. Nasz zespół stale się rozrasta, a już dziś mamy w nim specjalistów z różnych dziedzin: fotograf, kamerzysta, DJ, konferansjer, wedding plannerka czy zawodowi tancerze. Dopasujemy się więc do Waszych potrzeb pod każdym kątem!

Zespół jakmarzenie.pl - kim jesteśmy?

Świadczymy swoje usługi w wielu dziedzinach, jednak szczególnie specjalizujemy się w branży ślubnej. Jest to nasza wspólna pasja, dzięki której każdy detal naszej pracy jest dopracowany, a swoje usługi wykonujemy ze szczerą przyjemnością. Uszczęśliwianie Par Młodych to nasz priorytet, dlatego pracując, wprowadzamy sympatyczną, luźną atmosferę i pozytywną energię do najważniejszego dnia w Waszym życiu. Zawsze jednak na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm, najlepszą jakość i dopasowanie się do potrzeb swoich klientów.

Poznaj nas bliżej!

Lubimy realizować niekonwencjonalne pomysły, nie boimy się wyzwań i często podsuwamy swoim klientom kreatywne rozwiązania. Jeśli zatem szukacie kogoś, kto wspólnie z Wami stworzy wyjątkową pamiątkę z najważniejszego dnia w Waszym życiu, dobrze trafiliście. Jeżeli chcecie poznać nas bliżej, zachęcamy do umówienia się na spotkanie, na którym porozmawiamy o Waszych pomysłach i potrzebach. Wiele o naszej pracy mówią też pozytywne opinie naszych klientów, które znaleźć można na portalach, takich jak weselezklasa.pl czy opinie google.

Sprawdźcie sami!

5 / 5 Ocen: 24

Poznaj zespół jakmarzenie.pl

Strona z informacjami o Bartosz
Bartosz
Fotograf / Kamerzysta
Strona z informacjami o Anita
Anita
Fotograf
Strona z informacjami o Aleksandra
Aleksandra
Fotograf
Strona z informacjami o Rafał
Rafał
Trener Tańca
Strona z informacjami o Sara
Sara
Fotograf
Strona z informacjami o Tomasz
Tomasz
Dj / Konferansjer
Strona z informacjami o Kamila
Kamila
Wedding Plannerka
Strona z informacjami o Adrian
Adrian
Kamerzysta

jakmarzenie na wesele z klasą:

Fotograf Kamerzysta - Foto + Wideo- wolne terminy 2020 - jakmarzenie
weselezklasa.pl
mywed
mywed
facebook
instagram
youtube