Facebook

Bartosz

Fotograf / Kamerzysta

Bartosz Nitecki- główny założyciel projektu jakmarzenie.pl, właściciel firmy, fotograf oraz kamerzysta. Osoba wielu talentów, doskonale nawiązuje nowe znajomości, podczas spotkań nie zostawia Pary Młodej bez odpowiedzi. Pomimo swojego młodego wieku posiada duże doświadczenie w fotografii oraz realizacji wideo. Jako fotograf brał udział w wielu wydarzeniach muzycznych realizując się w reportażu z imprez masowych, po kilku latach pracy na imprezach rozpoczął współpracę z modelkami, a obecnie zajmuje się reportażem ślubnym.

Grafik komputerowy z wykształcenia, fotograf z zamiłowania, kamerzysta z pasji. To nie wszystkie z talentów Bartosza.

Większość spraw związanych z funkcjonowaniem firmy załatwicie właśnie z nim. To osoba zajmująca się obróbką oraz montażem ślubnych materiałów. Dzięki staraniom Bartosza praktycznie każda para młoda otrzymuje swoje pierwsze fotografie już na dzień poprawin.

"Na początku swojej działalności nigdy nie brałem pod uwagę pracy przy ślubach/weselach, życie chciało inaczej :) Obecnie nie zamieniłbym swojej pracy na żadną inną. Dzięki temu, że kocham to co robię realizujemy wspaniałe pamiątki na lata odbierając przy tym ogrom uśmiechu i radości u naszych par młodych. Mam nadzieję, że będziemy mogli się spotkać podczas Waszego wesela, sesji zdjęciowej bądź innej realizacji, której podejmie się nasza firma. Do zobaczenia na miejscu!"

Bartosz - Fotograf / Kamerzysta 5 / 5 Ocen: 25
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube