Facebook

Strefa klienta

jak marzenie

strefa klienta

Witaj w strefie pary młodej. Wpisz hasło dostępowe, aby zalogować się do strefy przygotowanej dla nowożeńców.

Często zadawane pytania

Zobacz więcej

Dostęp do strefy klienta otrzymują wszyscy nasi klienci. Jeżeli nie pamiętasz danych dostępowych skontaktuj się z nami bezpośrednio, pomożemy w odzyskaniu Twojego konta.

Strefa klienta to miejsce dla osób, które korzystały z usług jak marzenie. W tym miejscu zebraliśmy niezbędne elementy, które usprawniają naszą współpracę. Zdecydowanie polecamy naszym klientom przejrzeć zakamarki panelu przygotowanego specjalnie dla nich.

Panel klienta przygotowany został, aby ułatwić i usprawnić naszą współpracę. Przez cały okres naszej współpracy macie do niego dostęp.

Niestety jest to miejsce zarezerwowane tylko i wyłącznie dla naszych klientów. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą, być może będziemy mogli zrealizować dla Ciebie cudowną sesję zdjęciową?

Kochani! Nie ma problemu :) Na starcie wystarczy, że zajrzycie do dokumentów jakie otrzymaliście od nas przy podpisaniu umowy :) W środku powinna być odpowiednia strona z danymi do logowania :) JEŻELI jednak z jakiegokolwiek powodu nie posiadacie dokumentów przy sobie- dzwońcie :) Zresetujemy Wam hasło, ustawiając nowe.
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube