Fotograf ślubny

Zdjęcia ślubne jak marzenie

Pamiątka ślubna w pięknej oprawie

Zdjęcia z dnia ślubu to jedna z najpiękniejszych pamiątek tak ważnego wydarzenia. Dlatego fotografia ślubna powinna być najwyższej jakości, która zachwyci oglądających nawet po latach. Jeśli więc szukacie kreatywnych, elastycznych i nieszablonowych fotografów, dobrze trafiliście! Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie, stale udoskonalamy swój warsztat na szkoleniach, a dla wyjątkowych zdjęć jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek świata.

Co jest najważniejsze w fotografiach ślubnych?

Dzień ślubu to niesamowicie ważne wydarzenie w życiu Państwa Młodych i ich rodzin. Dlatego zdjęcia ślubne powinny oddawać to, co najistotniejsze - emocje. Fotografia ślubna musi być szczera i prawdziwa, a gdy tak będzie, odbiorcy zdjęć to poczują. Nie mogą to być zatem zdjęcia ustawiane czy sztucznie pozowane, ale naturalne. Zadaniem profesjonalnego fotografa jest wyłapać istotne detale, uchwycić wzruszenie, oddać wyjątkową atmosferę uroczystości zaślubin i wesela.

Podczas robienia fotografii ślubnych towarzyszymy Parze Młodej już w trakcie przygotowań. Już wtedy staramy się przemycić sporą dawkę humoru, by rozluźnić atmosferę i stworzyć okazję do niepowtarzalnych ujęć. Podczas ceremonii zaślubin robimy zdjęcia zgodnie z kursem zrobionym w kurii, a podczas wesela jesteśmy niezauważalni, starając się umożliwić gościom dobrą zabawę i uwiecznić ją na fotografiach. Wykonane przez nas zdjęcia są w profesjonalny sposób obrabiane, a finalny produkt zawsze jest estetyczny i skrojony na miarę Państwa Młodych. Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych zdjęć.

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny

Plener Ślubny

Plener Ślubny

Sesja Narzeczeńska

Sesja Narzeczeńska

Galeria jakmarzenie 5 / 5 Ocen: 10 5 1

Często zadawane pytania

Zobacz więcej
  • Kochani! Nasza ekipa uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc. Oczywiście, że dojedziemy! Jeżeli macie mega daleko "papierkową robotę" możemy załatwić on-line :) (Cenimy oczywiście spotkania face-2-face). Kilometry nie są dla nas żadnym problemem, bardzo często odwiedzamy nasze pary młode w przeróżnych miejscach kraju.
  • Oczywiście! Nasi klienci otrzymują od nas pełne wsparcie, dzięki któremu Wasze wspomnienia ubierane są w piękne kadry w fajnych miejscach. Chętnie zrealizujemy dla Was spontaniczne, pełne emocji sesje plenerowe oraz dobrze przygotowane realizacje. Ruszymy z Wami także za granicę lub do ogrodu za domem- wybór należy do Was!
  • Uwielbiamy fotografować w plenerze, ze względu na nasze zamiłowanie do podróży. Mamy jednak własne studio fotograficzne w Pajęcznie, przy ul. Kilińskiego 14, gdzie możemy zrealizować sesję studyjną. Zapraszamy serdecznie po więcej informacji.
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube
mywed
niteckidesign