Sesje rodzinne

Rodzinna sesja fotograficzna

Fotografia rodzinna to przede wszystkim kadry będące doskonałą pamiątką dla Ciebie i Twoich bliskich. Najpiękniejsze chwile z życia Twojej rodziny. Naturalne, pełne uśmiechu, emocji... Zdjęcia, które podarujesz sobie i swoim bliskim jako cudowny prezent. Realizujemy sesje rodzinne zarówno w plenerze jak i w naszym studio fotograficznym. Grymasy pogody nie są nam straszne :) Te dziecięce także... :)

Jak się ubrać na sesję?

To chyba jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez klientów przygotowujących się do sesji rodzinnej. Warto wspomnieć, że możliwości mamy kilka. W przypadku sesji dokumentalnych strój nie powinien być Waszym zmartwieniem :) To sesja dokumentująca Wasze prawdziwe życie, zachowania, zabawy, radosne chwile... Także to, jak się na co dzień ubieracie. Oczywiście, jeżeli macie życzenie możecie poszaleć i stworzyć coś innego :)

Ok, ale nadal nie wiele wiemy. Kochani - zatem krótko i na temat. Strój na sesję? przede wszystkim ubierz się wygodnie! Nic nie może uwierać, ciągnąć się czy sprawiać Wam dyskomfortu. Pamiętajcie, że elementy te będą miały spory wpływ na Wasze samopoczucie podczas zdjęć- a to musi być na najwyższym poziomie :) Wytnijcie sobie metki, tak aby nic nie gryzło :) Dobrze wcześniej "przetestować" wybrane przez siebie ciuchy i sprawdzić czy dobrze się w nich czujecie. Sesja zdjęciowa jak marzenie to przede wszystkim dużo radości, uśmiechu i ruchu. Wspólnie będziemy się wygłupiać i biegać. Nie wszystko musi być pozowane i statyczne- warto zadbać o komfortowe poruszanie się :) Macie jakieś wątpliwości? Przedzwońcie- na pewno doradzimy :)

Rodzinna sesja zdjęciowa w Studio 5 / 5 Ocen: 3 5 1
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube