Fotograf jak marzenie

Realizacja sesji zdjęciowych, reportaży, sesji studyjnych

Fotografia

Ślub lub inne ważne wydarzenie w Waszym życiu zbliża się wielkimi krokami? Ogromnym zaszczytem byłaby dla nas możliwość uwiecznienia tych niezwykłych chwil na zdjęciach. Fotografią zajmujemy się od kilkunastu lat, co pozwoliło nam zdobyć bezcenne doświadczenie i rozwijać swoją pasję. Działamy stacjonarnie w okolicach Pajęczna, ale dla naszych klientów z przyjemnością dojedziemy nawet w najdalszy zakątek świata. W końcu czego się nie robi dla niepowtarzalnych zdjęć?

Profesjonalny fotograf - czym powinien się odznaczać?

Doświadczony fotograf to gwarancja najwyższej jakości. W naszej branży wyróżniamy się między innymi takimi cechami:

  • Kreatywność - to nasza dewiza. Nasz zespół tworzą młodzi ludzie z głowami pełnymi pomysłów i energią do ich realizacji.
  • Profesjonalizm - dzięki ciągłemu dokształcaniu się nie osiadamy na laurach, ale wciąż dążymy do perfekcyjnie wyrobionego warsztatu.
  • Elastyczność - dopasujemy naszą ofertę do Waszych potrzeb, aby wspólnie wypracować najlepszy możliwy efekt.
  • Przejrzystość - nasze umowy są jasne i klarowne, a przed podpisaniem omawiamy je wspólnie z klientami.

Zdjęcia jak marzenie - co oferujemy?

Specjalizujemy się w wyjątkowych zdjęciach ślubnych, sesjach narzeczeńskich, plenerach ślubnych czy zdjęciach portretowych. W naszym studio oferujemy również sesje studyjne, biznesowe, a także zdjęcia produktowe. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju zdjęć potrzebujecie, zawsze stawiamy na najwyższą jakość, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu - poznajmy się bliżej!

Fotograf ślubny

Zdjęcia z dnia ślubu to jedna z najpiękniejszych pamiątek tak ważnego wydarzenia. Dlatego fotografia ślubna powinna być najwyższej jakości, która zachwyci oglądających nawet po latach. Jeśli więc szukacie kreatywnych, elastycznych i nieszablonowych fotografów, dobrze trafiliście! Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie, stale udoskonalamy swój warsztat na szkoleniach, a dla wyjątkowych zdjęć jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek świata.

Sesja Narzeczeńska

Sesja Narzeczeńska

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny

Plener Ślubny

Plener Ślubny

Często zadawane pytania

Zobacz więcej
  • Kochani! Nasza ekipa uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc. Oczywiście, że dojedziemy! Jeżeli macie mega daleko "papierkową robotę" możemy załatwić on-line :) (Cenimy oczywiście spotkania face-2-face). Kilometry nie są dla nas żadnym problemem, bardzo często odwiedzamy nasze pary młode w przeróżnych miejscach kraju.
  • Oczywiście! Nasi klienci otrzymują od nas pełne wsparcie, dzięki któremu Wasze wspomnienia ubierane są w piękne kadry w fajnych miejscach. Chętnie zrealizujemy dla Was spontaniczne, pełne emocji sesje plenerowe oraz dobrze przygotowane realizacje. Ruszymy z Wami także za granicę lub do ogrodu za domem- wybór należy do Was!
  • Uwielbiamy fotografować w plenerze, ze względu na nasze zamiłowanie do podróży. Mamy jednak własne studio fotograficzne w Pajęcznie, przy ul. 1 maja 24, gdzie możemy zrealizować sesję studyjną. Zapraszamy serdecznie po więcej informacji.

Fotografia Okolicznościowa

Fotografowie jak marzenie to prawdziwi szczęściarze. Pracują i realizują swoje hobby jednoczeście tworząc pamiątkę dla ludzi, którzy chcą zadbać o swoje wspomnienia. Uchwycimy dla Was najważniejsze momenty podczas chrztu świętego, komunii czy innych ważnych wydarzeń. To prawdziwe historie oplecione cudownymi uczuciami i naturalnymi kadrami. Zdjęcia okolicznościowe zrealizowane przez nasz zespół to idealna pamiątka na lata, do której z pewnością nasi bohaterowie będą wracać z uśmiechem na twarzy.

Sesje ciążowe

Sesje ciążowe

Chrzciny

Chrzciny

Pierwsza komunia święta

Pierwsza komunia święta

Fotograf w moim województwie

Zdjęcia ślubne, fotografia reklamowa, zdjęcia biznesowe - wszystkie z nich realizujemy na terenie całego kraju, nie ograniczając się kilometrami. Stworzymy cudowną pamiątkę fotograficzną w górach i chętnie wyjedziemy z Wami nad morze. Uwielbiamy podróżować, dlatego też do Waszej dyspozycji mapa województw w jakich chętnie będziemy z Wami pracować. Oczywiście to nie wszystki, ponieważ ekipa profesjonalnych fotografów jakmarzenie chętnie podejmie współpracę także poza granicami naszego pięknego kraju.

Zdjęcia jak marzenie

Zdjęcia jak marzenie to nie tylko reportaż ślubny czy też fotografia okolicznościowa. W naszej firmie realizujemy sesje zdjęciowe także dla klientów wymagających czegoś więcej. Tworzymy sesje będące doskonałą bazą do kampanii reklamowych, czy też innego zakresu działalności. Jeżeli szukasz fotografa, który zrobi sesje w studio bądź u Ciebie w firmie, to jesteś w odpowiednim miejscu.

Zdjęcia studyjne

Zdjęcia Studyjne

Sesje rodzinne

Sesje rodzinne

Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona

Galeria jakmarzenie 5 / 5 Ocen: 11 5 1
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube
mywed
niteckidesign