Facebook

Reelsy

Media społecznościowe przyzwyczajają nas co chwilę do nowych form. Od pewnego czasu zdecydowanym liderem na socialach są krótkie formy filmowe- reelsy. Film ślubny, teledyski i inne formy zostały zdominowane przez krótkie formy wideo. Nasza ekipa postanowiła podążać za trendami. Tworzymy shorty, tworzymy reelsy. Wspomnienia ślubne w reelsach? czemu nie!

Spis treści:

Czym są reelsy?

Reelsy, nazywane po polsku rolkami, to krótkie filmy w pionowym formacie, trwające maksymalnie 60 lub 90 sekund, w zależności od profilu użytkownika. Funkcjonalność tworzenia reelsów umożliwia montaż wcześniej przygotowanych materiałów wideo i zdjęć, z dodatkową ścieżką dźwiękową.

Czym się różni reels od stories?

Reels i Stories to dwie popularne funkcjonalności na platformach społecznościowych, które pozwalają na udostępnianie krótkich filmów i zdjęć. Choć wydają się podobne, mają pewne znaczące różnice.

Reelsy to krótkie filmy o długości maksymalnie 60 lub 90 sekund, w zależności od profilu użytkownika. Tryb tworzenia reelsów pozwala na montaż wcześniej przygotowanych materiałów wideo i zdjęć, z dodatkową ścieżką dźwiękową. Reelsy są wyświetlane na ekranie "Odkrywaj", co oznacza, że są one dostępne dla szerszej publiczności niż zwykłe historia.

Z kolei Stories to krótkie filmy i zdjęcia, które znikają po 24 godzinach. Ta funkcjonalność pozwala użytkownikom na udostępnianie mniej formalnych treści, które niekoniecznie są przeznaczone dla szerszej publiczności. Stories wyświetlane są w górnej części ekranu, a użytkownicy mogą przewijać historie swoich znajomych, w dół i w górę.

Reelsy jak marzenie

Poniżej znajdziesz kilka reels-ów, jakie udostępniliśmy na naszych mediach społecznościowych. Aby dotrzeć do innych materiałów sprawdź nasze profile.

@jakmarzenie

Cudowne kadry powstają z wyjątkowymi ludźmi ❤️🔥 kilka ujęć z sesji plenerowej na Sycylii 🔥📽️ 📸 jak Wam się podoba na sesję po ślubną? Lecieli byście z nami? 😁My jeszcze chętnie tam wrócimy!

♬ dźwięk oryginalny - Fotograf i Kamerzysta ślubny
@jakmarzenie Listy miłosne w filmach naszej produkcji? Sprawdźcie sami, co tu jest grane 🔥🤘📽️ #kamerzysta #kamerzystaslubny #filmslubny #teledysk #jakmarzenie #milosc @niekonvencjonalna92 & @marnap89 ♬ dźwięk oryginalny - Fotograf i Kamerzysta ślubny
@jakmarzenie

Sesja plenerowa za granicą - totalny sztos! Ujęcia z drona zdobywają już uznanie na branżowych portalach ślubnych 📽️🔥📸 fuerteventura miejsce cudowne, z pewnością jeszcze tam wrócimy!

♬ dźwięk oryginalny - Fotograf i Kamerzysta ślubny
@jakmarzenie Klaudia i Adrian swój plener mają już dawno za sobą, ale te kadry trzeba pokazywać dalej - co myślicie o plenerze w Czeskim skalnym mieście? Nas oczarowała ta miejscówka 🔥❤️#slub #fotografslubny #filmslubny #jakmarzenie #sesjaplenerowa #sesjaślubna #fotografiaślubna #slubneinspiracje #wesele #paramłoda #plenerslubny #wedding #plener #cudownechwile ♬ dźwięk oryginalny - Fotograf i Kamerzysta ślubny
@jakmarzenie

Fuerteventura - sesja ślubna na wyspach kanaryjskich - cudnie! <3

♬ oryginalny dźwięk – Fotograf i Kamerzysta ślubny - Fotograf i Kamerzysta ślubny
@jakmarzenie

Kiedy para młoda nie patrzy... 😍🔥❤️

♬ dźwięk oryginalny - Fotograf i Kamerzysta ślubny
@jakmarzenie Mała zapowiedź materiału wideo z ostatniej soboty - ekipa foto wideo była na miejscu ❤️ @milikelnerzyrezydencji @tom_hawrysz_dj ♬ dźwięk oryginalny - Fotograf i Kamerzysta ślubny

Gdzie mogę zobaczyć więcej rolek?

Spodobała Ci się krótka forma wideo? Chcesz zobaczyć więcej reelsów jak marzenie? Wpadnij na nasze profile:

Tiktok Instagram
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube