Kamerzysta

Film ślubny, studio fiolmowe

Film jak marzenie

- nie musi być ślubny! Nagrywamy filmy nie tylko ślubne

Materiały filmowe oferowane przez nasze studio nie ograniczają się do zaledwie jednej kategorii- ślubnej. Nasza firma zajmuje się w większej części realizacjami dla zakochanych, jednak gama naszych usług jest dużo większa. Tworzymy dla naszych klientów zarówno filmy, teledyski ślubne jak i materiały reklamowe i reportażowe. Stawiamy na najwyższą jakość, która przemówi do odbiorcy z każdej branży. Praca nad filmem w naszym wykonaniu to przede wszystkim:

dobrze zrealizowany materiał filmowy

dobry i legalny dźwięk

nowoczesny i dynamiczny montaż, który dopasujemy do charakteru Twojej produkcji

Kamerzysta na wesele

- niezwykłe wspomnienia uchwycone w kadrze

Piękny film ślubny to wspaniała pamiątka. Powrót do tych kadrów po latach potrafi na nowo obudzić emocje tamtych chwil i przypomnieć Wam to niezwykłe przeżycie. Kręcone przez nas filmy ślubne to przede wszystkim emocje, dlatego towarzyszymy Wam już na etapie przygotowań. Jesteśmy oczywiście podczas poprzez uroczystości zaślubin, wbijamy z Wami na imprezę weselną i nagrywamy także ujęcia podczas sesji plenerowej. Jesteśmy ekipą elastyczną, dlatego sami zdecydujecie, jak długi ma być Wasz film i jak ma wyglądać teledysk ślubny - możecie nawet zostać jego narratorami! Filmy ślubne zawsze montujemy tak, aby ich oglądanie nie nudziło, ale pokazywało najważniejsze momenty i emocje obecne w dniu zaślubin.

Film reklamowy

- doskonały sposób budowania wizerunku

Aby Twoja firma zaistniała na rynku i wyróżniała się spośród konkurencji, musisz wyjść do potencjalnego klienta z czymś, co zapadnie mu w pamięci. Doskonałym sposobem na osiągnięcie tego jest film reklamowy. Krótszy czy dłuższy - najistotniejsze, by był kreatywny i motywujący do działania. W tym się właśnie specjalizujemy! Nagramy film dostosowany do Twoich potrzeb, który nie tylko wypromuje Twoją firmę na rynku i wzmocni jej wizerunek, ale także pozwoli nawiązać dialog z potencjalnymi klientami.

Często zadawane pytania

Zobacz więcej

Oczywiście, że tak! Nasza ekipa uwielbia podróżować! Z przyjemnością odwiedzimy Wasze rejony, tworząc przy tym samym fantastyczne filmy. Realizujemy zlecenia na filmy ślubne, reportażowe, reklamowe- dopytajcie o szczegóły!

Oczywiście! Nasz zespół to doskonale zgrana ekipa, która tworzy zarówno filmy jak i zdjęcia. Stworzymy dla Was doskonały pakiet, który sprosta Waszym oczekiwaniom.

Pytanie zadawane tak często, że aż dziwne by było nie mieć :) Posiadamy drona oraz odpowiednie licencje pilota, na wykonywanie lotów.

Realizacja filmu, czas jego trwania i efekt finalny zależne są od kilku czynników. Przede wszystkim od rozmowy, jaką przeprowadzimy podczas naszego spotkania i ustalania wszystkich detali. Nasze filmy ślubne to produkcje, które coraz częściej mieszczą się przedziale 30-40 minutowych produkcji. Realizujemy też dłuższe formy reportażu- dopytajcie o szczegóły, z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Was.

Tak! Podróżujemy, tworzymy filmy nie tylko w naszym Kraju. Dopytajcie o szczegóły- zróbmy coś szalonego!

Realizując materiały filmowe dla naszych klientów dbamy o legalny dźwięk w naszych produkcjach. Współpracujemy z wytwórnią fonograficzną oraz studiem muzycznym. Jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią ścieżkę dźwiękową oraz (jeżeli będzie taka potrzeba) odpowiedniego lektora.
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube