Natalia i Michał - Ślub jak marzenie

Pierwsze kadry ślubne

22 Czerwiec 2020

Szczegóły wpisu:

https://jakmarzenie.pl/upload/gallery/138/1592847509_jm-061.jpg
Ślub jak marzenie- Natalia i Michał

Realizacja reportażu ślubnego jest dla nas niezwykle istotna. Pracując jako fotograf mamy możliwość poznawać kolejne, fantastyczne osoby, z którymi przeżywamy niesamowicie ważne chwile w ich życiu. Natalia i Michał zaprosili nas do współpracy nie tylko przy realizacji reportażu ślubnego. Nie mieliśmy jeszcze okazji pokazać Państwu tych wyjątkowych kadrów, ale sesja narzeczeńska w wykonaniu tej dwójki wyszła naprawdę fantastycznie. Już po pierwszych zdjęciach zrealizowanych w Łodzi wiedzieliśmy, że to będzie wyjątkowa para młoda. Tak też było!

Reportaż ślubny zrealizowany został w domach nowożeńców, w Tomaszowie Mazowieckim. Piękna ceremonia zaślubin, w towarzystwie błyskawic na niebie odbyła się w parafii św. Rodziny (Michał twierdził, że to wszystkie panny za nim płaczą, dlatego tak pada :) - może coś w tym jest?:) ) Nie mniej jednak dziś chcielibyśmy przedstawić pierwsze kadry z miłosnej opowieści fotograficznej tej dwójki. 

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu jak marzenie.

Z tego miejsca chcielibyśmy raz jeszcze podziękować Parze Młodej za zaufanie jakim nas obdarowali przy wyborze ekipy odpowiedzialnej za obsługę foto/wideo.

Do zobaczenia na sesji plenerowej!

Lokal: Młynczysko Poświętne

Podobały Ci się zdjęcia/film?

Koniecznie polub i udostępnij posta,
oznacz nasz profil facebook i swoich znajomych/bliskich

weselezklasa.pl
mywed
facebook
instagram
youtube
niteckidesign