Facebook

Kamila

Wedding Plannerka

Kamila jest certyfikowanym Wedding Plannerem, a zamiłowanie do wesel pojawiło się u niej już za czasów, kiedy jeszcze niewiele odrastała od ziemi :) Od zawsze uwielbiała oglądać filmy z wesel, tworzyć dekoracje i mieć wszystko idealnie dopasowane. Kamila nie mogła wybrać innej drogi. Prawdziwa perfekcjonistka. Możecie być pewni, że każdy element Waszej wymarzonej uroczystości będzie dopilnowany. Zadba zarówno o ogólny zarys całej ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego, jak i najmniejszy szczegół. Wszystko po to, aby całość idealnie ze sobą współgrała.

Zapewne zastanawia Was jak wygląda współpraca z wedding plannerką? Współpraca zaczyna się od niezobowiązującego spotkania. Zapraszamy Was na kawę, przy której wspólnie z Kamilą omówicie ogólną wizję Waszej uroczystości. Po pierwszych ustaleniach pozostałe rzeczy zostawiacie specjalistce w swoim fachu. Będziecie w stałym kontakcie, aż do Waszego wielkiego dnia. Jest wiele możliwości współpracy i wszystko dopasowane jest do Waszych indywidualnych preferencji. Na spotkaniu przekonacie się o tym, jak wiele możliwości przed Wami i jak wiele spraw jest do załatwienia.

Na co dzień Kamila współpracuje z zaufanymi osobami, którzy kochają swoją pracę, więc wybierać będziecie tylko wśród najlepszych z najlepszych. Swoją siedzibę Kamila ulokowała w Zawierciu, ale posiada super szybki samochód i zawsze krzyczy "dojadę do Was wszędzie tam gdzie będzie taka potrzeba" :) Jeśli marzycie o ślubie w górach, czy nad morzem to żaden problem, idealnie trafiliście, bo kocha podróżować i poznawać nowe miejsca.

Jeśli zaczęliście już przygotowania to nic straconego. Praca Kamili to zarówno kompleksowa organizacja, częściowa, jak i koordynacja Waszej uroczystość. Wszystko poto, abyście w tym wyjątkowym dniu mogli się cieszyć tylko sobą i niczym nie musieli martwić.

Kontakt z Kamilą mile wskazany!

Jeśli macie jakieś wątpliwości lub chcecie się spotkać to zadzwońcie pod numer 505 448 854 lub napiszcie maila na [email protected]

Kamila - Wedding Plannerka 5 / 5 Ocen: 7
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube