Fotograf ślubny Kraków

Zdjęcia ślubne jak marzenie

Drodzy Państwo wpisując w wyszukiwarkę frazy takie jak fotograf ślubny Kraków czy zdjęcia ślubne w Krakowie z pewnością stoicie przed nie lada wyzwaniem. Ilość ofert ślubnych, jakie będziecie Państwo musieli przejrzeć jest ogromna. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przy poszukiwaniu fotografa ślubnego najlepiej jest po prostu zobaczyć zdjęcia z danego miejsca. Zapraszamy zatem gorąco do przejrzenia fotografii realizowanych przez ekipę jakmarzenie.pl w okolicach Krakowa.

Z przyjemnością zrealizujemy dla Was plener ślubny w Krakowie spacerując po rynku, czy też udając się np. na Kościół Na Skale. Zobaczcie zdjęcia, które przypisaliśmy do Krakowskich terenów:

Zdjęcia Kraków:

Katarzyna i Adrian - Plener ślubny

Katarzyna i Adrian - Plener ślubny

Kasia i Adrian - reportaż ślubny Kraków

Kasia i Adrian - reportaż ślubny Kraków

Plener ślubny Kraków - Marta i Daniel

Plener ślubny Kraków - Marta i Daniel

Plener ślubny w Krakowie - Patrycja i Michał

Plener ślubny w Krakowie - Patrycja i Michał

5 / 5 Ocen: 14 5 1

Często zadawane pytania

Zobacz więcej
  • Kochani! Nasza ekipa uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc. Oczywiście, że dojedziemy! Jeżeli macie mega daleko "papierkową robotę" możemy załatwić on-line :) (Cenimy oczywiście spotkania face-2-face). Kilometry nie są dla nas żadnym problemem, bardzo często odwiedzamy nasze pary młode w przeróżnych miejscach kraju.
  • Oczywiście! Nasi klienci otrzymują od nas totalną dowolność jeżeli chodzi o wybór miejsca na sesję poślubną. Wasz plener ślubny nie musi być w Krakowie, ba nie musi być nawet w Polsce!
  • Kochani nasze ceny zaczynają się już od 3000zł, wysokość naszego wynagrodzenia zależna jest od materiałów jakie sobie zamówicie oraz pakietu, który wybierzecie. Jesteśmy mega elastyczną ekipą, dlatego też nasza oferta nie jest sztywna- dopytujcie! z pewnością jesteśmy w stanie znaleźć wspólne rozwiązania :)

Fotografia ślubna Kraków

Cudowne kadry fotograficzne z Krakowa w zasięgu Twojej pamiątki ślubnej.

Kochani nasza ekipa bardzo chętnie realizuje reportaże ślubne oraz wszelkiego rodzaju zlecenia fotograficzne w Krakowie. Co jest wyjątkowego w Krakowie? Miasto niezwykle malownicze, owiane cudownym klimatem i aurą. Uwielbiamy w nim dosłownie wszystko! Mamy tu do dyspozycji niezliczoną ilość fantastycznych, bajkowych miejsc na zorganizowanie niezapomnianego wesela i sesji plenerowej.

Zadbajcie o to, aby Wasza pamiątka na całe życie była cudowna. Pojedziemy z Wami na zdjęcia ślubne na rynek Krakowski, odwiedzimy fantastyczny do zdjęć zalew Zakrzówek. Brzydka pogoda w Krakowie? Nie szkodzi, mamy przecież bardzo klimatyczne i urokliwe miejsce- Ogród Botaniczny. Prawdę mówiąc, aby zrobić cudowną pamiątkę ślubną, wystarczy zabrać fotografa na uliczki Krakowa- cała reszta zrobi się sama!

weselezklasa.pl
mywed
mywed
facebook
instagram
youtube