Najczęściej zadawane pytania

Pracujemy na terenie całego Kraju, ale z racji tego, iż jesteśmy z Pajęczna nasze usługi obejmują w 100% takie miasta jak Częstochowa, Wieluń, Działoszyn. Pracujemy także bardzo często dalej: Radomsko, Piotrków Trybunalski, Łódź, Pabianice... Jeżeli nie jesteś pewny/a, czy dojedziemy- dojedziemy! 🙂 kwestia ustalenia w jakie miejsce!

Realizujemy reportaż ślubny dbając o każdy detal, dlatego też byłoby miło gdybyśmy mogli popracować z Państwem co najmniej 30-40 minut u każdego z Was. Nie przejmujcie się jednak, wszystkie godziny oraz szczegóły ustalamy bezpośrednio z parą młodą dopasowując się do wszelkich wymagań i znajdując najlepsze rozwiązania dla każdego z nas.

Tak! Przeszliśmy specjalny kurs, który zakończono wydaniem licencji pozwalającej na fotografowanie oraz filmowanie w kościołach. Dokument został wydany przez Kurię Metropolitalną w Częstochowie. Doskonale wiemy jak zachować się w obiektach sakralnych.

Każde z zamówień traktujemy indywidualnie, ustalamy z Wami w jakiej formie otrzymacie materiały. Standardowo są to płyty/pendrive w ozdobnym etui, albumy z okienkiem z wybraną fotografią. Wszystkie materiały trzymają jedną linię kolorystyczną, są spójne i w pełnie personalizowane.

Niestety tutaj nie ma reguły, kto pierwszy ten lepszy 🙂 są terminy, które są bardziej oblegane, są też takie które pozostają wolne. Rezerwacja terminu jest równoznaczna z podpisaniem umowy oraz wpłatą zadatku. Nie prowadzimy w swojej firmie rezerwacji w innej formie.

Pracujemy na profesjonalnych lustrzankach firmy Canon, z jasnymi obiektywami. Podczas realizacji materiału na Państwa weselu korzystamy z dodatkowych lamp rozstawionych po rogach sali… Ponadto, podczas pracy nad materiałem video wykorzystujemy rejestratory oraz szereg stabilizatorów z najwyższej półki (między innymi Slidery, Gimbale, Glidecamy itd).

Wszystko da się zrobić, nie mniej jednak gorąco zachęcamy do realizacji pleneru w innym terminie, ze względu na ilość czasu jaką będziemy mogli poświęcić na ujęcia. Ponadto, w innym dniu mamy możliwość odwiedzenia kilku miejsc i wybrania optymalnej godziny na foto/video 🙂

Cena usługi jest stała, dzień tygodnia nie ma na nią wpływu… realizujemy dla Państwa materiał tak samo w sobotę jak i we wtorek :)

Cały materiał staramy się oddać jak najszybciej to możliwe, stawiamy na zadowolenie klienta. W zależności od sezonu oraz nakładu pracy, jaki musimy włożyć w realizację. Staramy się po powrocie z realizacji zlecenia udostępnić kilka kadrów do wglądu, „na świeżo” … W przypadku wesel nawet na poprawinach można pochwalić się już pierwszymi ujęciami jakmarzenie 🙂

Płatność za naszą usługę podzielona jest (w przypadku wesel) na 3 etapy: 1 etap przy podpisaniu umowy, zapoznaniu się z naszym portfolio, 2 etap rozliczany po wykonanej pracy i 3ci etap przy odbiorze gotowego materiału z Waszą pamiątką. Faktura/Paragon do Waszej dyspozycji, jako potwierdzenie zapłaty.

Dojeżdżamy w każdy zakątek kraju, umową się nie martwcie! Jeżeli jesteście zdecydowani wygenerujemy Wam umowę w formie PDF-a i wyślemy na maila, podpisaną umowę odrzucacie do nas mailem- płatność załatwiamy przelewem i widzimy się w dniu wesela, lub na sesji narzeczeńskiej :) Oczywiście będzie nam niezmiernie miło, jeśli będziemy mieli okazję spotkać się osobiście przed weselem :)

Dostęp do strefy klienta otrzymuje od nas KAŻDA para młoda, która zdecyduje się na nasze usługi. W środku masa przydatnych rzeczy, między innymi wzorniki, cenniki, przykładowe logotypy jakie mogą pojawić się na Waszych materiałach, miejscówki w jakie możemy pojechać na plener ślubny wraz z przykładowymi fotkami, Wasza galeria zdjęć, system do wyboru fotografii do albumu czy też tych do strony dla Waszych gości weselnych. Otrzymujecie od nas możliwość ustawienia strony z prywatną galerią dla gości, poprzestawiania fotografii czy też ukrycia tych, które chcecie zachować tylko dla siebie. W strefie klienta będziecie mieli także cały plan wesela, jaki ustalimy wspólnie wraz z adresami i godzinami, gdzie się pojawiamy :)

5 / 5 Ocen: 4
weselezklasa.pl
mywed
facebook
instagram
youtube
niteckidesign