Fotograf Borki Małe

Zdjęcia w Borkach Małych

Fotografia to dla nas prawdziwa pasja. Dzięki fotografii poznajemy nowe miejsca na mapie polski. W ten sposób fotograf jakmarzenie trafił do wsi w województwie Opolskim- Borki Małe. W alfabetycznym spisie miejscowości na terenie Śląska wydanym w 1830 roku we Wrocławiu przez Johanna Knie miejscowość występuje pod polską nazwą Małe Borki oraz nazwą zgermanizowaną Klein Borek. Topograficzny słownik Prus z 1835 roku notuje wieś pod polską nazwą Małe Morki, a także niemiecką Borek Klein. W 1936 roku hitlerowska administracja III Rzeczy, chcąc zatrzeć polskie pochodzenie nazwy wsi, przemianowały ją ze zgermanizowanej na nową, całkowicie niemiecką nazwę Heidelsdorf. Drodzy Państwo Borki Małe jest to niezwykle urokliwa miejscowość. Dzięki potrzebie realizacji fotograficznego reportażu mieliśmy okazję zobaczyć ten urokliwy zakątek naszego kraju. Zapraszamy zatem do sprawdzenia galerii zdjęć, które przypisujemy dumnie do tej miejscowości.

Zdjęcia Borki Małe:

Sprawdź całe galerie, jakie zrealizowaliśmy w wybranym przez Ciebie miejscu. To tylko przykład, jak mogą wyglądać zdjęcia jak marzenie

Zadbaj o swoje wspomnienia!
Zdjęcia ślubne Borki Małe
Zobacz więcej zdjęć

Wypełnij formularz

Podaj więcej informacji o swoim wymarzonym dniu- prześlę ofertę tak szybko, jak to możliwe!

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności
5 / 5 1 Ocen: 1

Sale weselne Borki Małe

Lista sal weselnych w miejscowości Borki Małe, jakie odwiedziliśmy bądź polecamy. Sprawdź, jak może wyglądać Twoje wesele jak marzenie!

Obecnie nie odwiedziliśmy żadnej sali weselnej w miejscowości Borki Małe - jeżeli posiadasz informacje o sali bądź lokalu wartym uwagi w tej miejscowości daj nam znać :)

Parafie w miejscowości Borki Małe

Lista parafii w miejscowości Borki Małe, jakie odwiedziliśmy

weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube