Fotograf jak marzenie

Fotografia na najwyższym poziomie

Fotografia

Ślub lub inne ważne wydarzenie w Waszym życiu zbliża się wielkimi krokami? Ogromnym zaszczytem byłaby dla nas możliwość uwiecznienia tych niezwykłych chwil na zdjęciach. Fotografią zajmujemy się od kilkunastu lat, co pozwoliło nam zdobyć bezcenne doświadczenie i rozwijać swoją pasję. Działamy stacjonarnie w okolicach Pajęczna, ale dla naszych klientów z przyjemnością dojedziemy nawet w najdalszy zakątek świata. W końcu czego się nie robi dla niepowtarzalnych zdjęć?

Profesjonalny fotograf - czym powinien się odznaczać?

Doświadczony fotograf to gwarancja najwyższej jakości. W naszej branży wyróżniamy się między innymi takimi cechami:

  • Kreatywność - to nasza dewiza. Nasz zespół tworzą młodzi ludzie z głowami pełnymi pomysłów i energią do ich realizacji.
  • Profesjonalizm - dzięki ciągłemu dokształcaniu się nie osiadamy na laurach, ale wciąż dążymy do perfekcyjnie wyrobionego warsztatu.
  • Elastyczność - dopasujemy naszą ofertę do Waszych potrzeb, aby wspólnie wypracować najlepszy możliwy efekt.
  • Przejrzystość - nasze umowy są jasne i klarowne, a przed podpisaniem omawiamy je wspólnie z klientami.

Zdjęcia jak marzenie - co oferujemy?

Specjalizujemy się w wyjątkowych zdjęciach ślubnych, sesjach narzeczeńskich, plenerach ślubnych czy zdjęciach portretowych. W naszym studio oferujemy również sesje studyjne, biznesowe, a także zdjęcia produktowe. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju zdjęć potrzebujecie, zawsze stawiamy na najwyższą jakość, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu - poznajmy się bliżej!

Ślubna

Chrzciny

Chrzciny

Pozostałe

Pozostałe

WeddingLand

WeddingLand

Galeria jakmarzenie 5 / 5 Ocen: 25 5 1

Często zadawane pytania

Zobacz więcej
  • Kochani! Nasza ekipa uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc. Oczywiście, że dojedziemy! Jeżeli macie mega daleko "papierkową robotę" możemy załatwić on-line :) (Cenimy oczywiście spotkania face-2-face). Kilometry nie są dla nas żadnym problemem, bardzo często odwiedzamy nasze pary młode w przeróżnych miejscach kraju.
  • Oczywiście! Nasi klienci otrzymują od nas pełne wsparcie, dzięki któremu Wasze wspomnienia ubierane są w piękne kadry w fajnych miejscach. Chętnie zrealizujemy dla Was spontaniczne, pełne emocji sesje plenerowe oraz dobrze przygotowane realizacje. Ruszymy z Wami także za granicę lub do ogrodu za domem- wybór należy do Was!
  • Uwielbiamy fotografować w plenerze, ze względu na nasze zamiłowanie do podróży. Mamy jednak własne studio fotograficzne w Pajęcznie, przy ul. 1 maja 24, gdzie możemy zrealizować sesję studyjną. Zapraszamy serdecznie po więcej informacji.
weselezklasa.pl
mywed
mywed
facebook
instagram
youtube