Zimne Ognie na weselu

Wpisy przypisane do Zimnych Ogni na weselu

Zdjęcia z zimnymi ogniami to doskonała pamiątka dla pary młodej. Coraz częściej na weselu, w ramach szybkiej sesji zdjęciowej pary decydują się na wykorzystanie klimatycznego oświetlenia jakim są iskierki ze wspominanych zimnych ogni. Zimne ognie na weselu jako jedna z atrakcji, którą możemy zorganizować w łatwy i nie kosztowny sposób. Co takiego mają w sobie, że stały się tak popularne? Klimat, klimat, klimat! Iskierki dają niesamowity efekt na zdjęciach, są doskonałym dodatkiem do naszego albumu ślubnego, który zostaje z nami na lata. Doskonała alternatywa dla popularnych niegdyś lampionów.

Kiedy zimne ognie na weselu?


Momentów na zimne ognie podczas naszego wesela jest naprawdę ogrom! Możemy np. skorzystać z nich podczas powitania pary młodej wchodzącej właśnie na salę weselną (najlepiej sprawdza się to w trakcie sezonu jesienno-zimowego, kiedy jest już ciemno na dworze). Fantastyczny klimat stworzą także podczas pierwszego tańca, czy podczas romantycznego utworu granego przy serwowaniu tortu weselnego. Niejednokrotnie Pani i Pan młody decydują się na skorzystanie z zimnych ogni jako alternatywa dla pokazu fajerwerek, które jak doskonale wiemy kosztują zdecydowanie więcej. Gorąco polecamy, przy wprawnym oku fotografa oraz kamerzysty ślubnego macie Państwo fantastyczny klimat, w niedrogim wydaniu.

Przy organizacji atrakcji warto zadbać również o ogień, od którego goście weselni odpalą swoje patyczki z ogniami. Zapalniczki, bądź pochodnie pomogą w sprawnym przebiegu zaplanowanego wydarzenia.

Zadbaj o swoje wspomnienia!
Zdjęcia ślubne Zimne Ognie
Zobacz więcej zdjęć

Wypełnij formularz

Podaj więcej informacji o swoim wymarzonym dniu- prześlę ofertę tak szybko, jak to możliwe!

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności
5 / 5 1 Ocen: 1
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube