Rok 2020 dla wielu firm to czas ogromnego stresu i niepewności. To czas, kiedy w naszych głowach powstało wiele znaków zapytania. Ale to także rok, w którym rozpoczęliśmy współpracę z Kamilą, która jest profesjonalnym wedding plannerem. Dzięki tej współpracy, podczas pierwszych rozmów doszliśmy do wniosku, że musimy zrobić coś wspólnie jak najszybciej. Tak zrodził się pomysł pt. organizacja stylizowanej sesji ślubnej. Bomba!

Nasze pierwsze spotkanie odbyło się przy kawie i ciachu w Częstochowie, do której każdy z nas miał mniej więcej tyle samo kilometrów do pokonania. Wybraliśmy wstępną koncepcję i po miłej rozmowie każdy z nas ruszył do swojej miejscowości. Na czym więc stanęło? Kamila zaproponowała organizację sesji stylizowanej, która odbędzie się w zaprzyjaźnionej sali weselnej w Zawierciu. I nie było by w tym nic dziwnego, jednak plan uległ zmianie w trakcie poszukiwań odpowiedniego zespołu do realizacji tego projektu. Ambicje naszej wedding plannerki przerosły nasze oczekiwania i zamiast jednej sesji stylizowanej, z jedną parą powstał projekt dużo większy.

Miejsce- Sala Santori, Częstochowa. Ilość par młodych? Trzy! Doszło do tego jeszcze kilku innych wykonawców i już wiedzieliśmy, że będzie petarda! Po tych wszystkich ustaleniach, zorganizowaniu wszystkich osób, makijażystki i całej reszty zespołu przystąpiliśmy do realizacji. Zobaczcie, co nam wyszło:

Trzy sesje w Częstochowie

sesja ślubna glamour

Stylizowana sesja ślubna glamour

Zobacz
romantyczna sesja ślubna

Stylizowana sesja ślubna romantyczna

Zobacz
rustykalna sesja ślubna

Stylizowana sesja ślubna rustykalna

Zobacz