Fotografia okolicznościowa

Zdjęcia pełne emocji

Fotografia okolicznościowa to przede wszystkich łapanie ważnych momentów. Fotograf skupia się emocjach, które towarzyszą w danym dniu jego klientowi. Czego się spodziewać? wzruszenia, uśmiechu? Totalnie spontanicznych akcji czy szaleństw? Wszystkiego, co Was otacza! Reportaż, który dla Was zrobimy to doskonała pamiątka na lata. Uchwycimy w kadrze najważniejsze momenty komunii czy chrztu.

Profesjonalna fotografia okolicznościowa wymaga od fotografa szczególnych umiejętności oraz doświadczenia. Musimy pamiętać o tym, że to tylko chwile, których nie możemy przegapić. To pamiątka tak ważna, że nie zastąpi jej nic innego. Każde wydarzenie to doskonały reportaż, ułożony w piękną historię. Otwierając fotografie wrócimy wspólnie do momentów dla Was ważnych.

Zaproponujemy Wam także sesje okolicznościowe, które będą idealnym dopełnieniem Waszej historii. Sesja może odbyć się w luźnym stylu zarówno w plenerze, jak i w lokalu. Czy potrzebujesz dobrej obsługi fotograficznej? Sprawdź kadry, które przygotowaliśmy poniżej. Wydaje nam się, że już nie musisz szukać :)

Chrzciny

Chrzciny

Pierwsza komunia święta

Pierwsza komunia święta

Sesje ciążowe

Sesje ciążowe

Galeria jakmarzenie 5 / 5 Ocen: 1 5 1

Często zadawane pytania

Zobacz więcej
  • Kochani! Nasza ekipa uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc. Oczywiście, że dojedziemy! Jeżeli macie mega daleko "papierkową robotę" możemy załatwić on-line :) (Cenimy oczywiście spotkania face-2-face). Kilometry nie są dla nas żadnym problemem, bardzo często odwiedzamy nasze pary młode w przeróżnych miejscach kraju.
  • Oczywiście! Nasi klienci otrzymują od nas pełne wsparcie, dzięki któremu Wasze wspomnienia ubierane są w piękne kadry w fajnych miejscach. Chętnie zrealizujemy dla Was spontaniczne, pełne emocji sesje plenerowe oraz dobrze przygotowane realizacje. Ruszymy z Wami także za granicę lub do ogrodu za domem- wybór należy do Was!
  • Uwielbiamy fotografować w plenerze, ze względu na nasze zamiłowanie do podróży. Mamy jednak własne studio fotograficzne w Pajęcznie, przy ul. Kilińskiego 14, gdzie możemy zrealizować sesję studyjną. Zapraszamy serdecznie po więcej informacji.
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube
mywed
niteckidesign