Studio Filmowe

Kamerzysta Pajęczno, Wieluń, Częstochowa, Radomsko, Łódź, Działoszyn

Film ślubny

Materiały wideo oferowane przez nasze studio nie ograniczają się do zaledwie jednej kategorii. Realizujemy zarówno filmy czy teledyski ślubne, jak i materiały reklamowe bądź reportażowe. Zawsze jednak stawiamy na najwyższą jakość, która przemówi do klientów z każdej branży.

Film ślubny - niezwykłe wspomnienia uchwycone w kadrze

Piękny film ślubny to wspaniała pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Wracanie do tych kadrów po latach potrafi na nowo obudzić emocje tamtych chwil i przypomnieć sobie to niezwykłe przeżycie. Kręcona przez nas filmy ślubne to przede wszystkim emocje, dlatego towarzyszymy naszym Parom Młodym już na etapie przygotowań, poprzez uroczystość zaślubin, imprezę weselną, aż po sesję plenerową w innym dniu. Jesteśmy ekipą elastyczną, dlatego sami zdecydujecie, jak długi ma być Wasz film i jak ma wyglądać teledysk ślubny - możecie nawet zostać jego narratorami! Filmy ślubne zawsze montujemy tak, aby ich oglądanie nie nudziło, ale pokazywało najważniejsze momenty i emocje obecne w dniu zaślubin.

Film reklamowy - doskonały sposób budowania wizerunku

Aby Twoja firma zaistniała na rynku i wyróżniała się spośród konkurencji, musisz wyjść do potencjalnego klienta z czymś, co zapadnie mu w pamięci. Doskonałym sposobem na osiągnięcie tego jest film reklamowy. Krótszy czy dłuższy - najistotniejsze, by był kreatywny i motywujący do działania. W tym się właśnie specjalizujemy! Nagramy film dostosowany do Twoich potrzeb, który nie tylko wypromuje Twoją firmę na rynku i wzmocni jej wizerunek, ale także pozwoli nawiązać dialog z potencjalnymi klientami.

Teledysk ślubny

Teledysk ślubny

Pozostałe Wideo

Pozostałe Wideo

0 / 5 Ocen: 0

Często zadawane pytania

Zobacz więcej
  • Kochani! Nasza ekipa uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc. Oczywiście, że dojedziemy! Jeżeli macie mega daleko "papierkową robotę" możemy załatwić on-line :) (Cenimy oczywiście spotkania face-2-face). Kilometry nie są dla nas żadnym problemem, bardzo często odwiedzamy naszych klientów w przeróżnych miejscach kraju.
  • Nie widzimy żadnych problemów w realizacji materiałów nie związanych z branżą ślubną. Do Waszej dyspozycji ekipa wideo, która chętnie zrealizuje dla Was materiały reklamowe, prezentacje firmy czy też różnego rodzaju teledyski bądź reportaże. Zapraszamy po więcej informacji bezpośrednio w zakładce kontaktu.
  • Do dyspozycji mamy kilku operatorów, którzy chętnie podejmą z Wami współpracę. Jesteśmy młodym, kreatywnym gronem filmowców realizującym zlecenia z najwyższą starannością.

Jak robimy filmy ślubne? Co zawiera pakiet?

Kochani nasze pakiety to przede wszystkim emocje. W tym wyjątkowym dla Was dniu możemy być z Wami od samych przygotowań, do sesji plenerowej w innym dniu. Stworzymy razem piękną pamiątkę, zarówno w plenerze jak i na sali weselnej. Do Waszej dyspozycji pełnometrażowy film oraz skrót w formie teledysku/trailera, będący prawdziwą perełką. To Wy decydujecie jak długi film otrzymujecie i to Wy wybieracie w jakiej formie do Was trafi. Może to być personalizowana płyta DVD, na której nagramy Wasz film ślubny. Może to być cudowny, grawerowany pendrive w niezwykłym etui. Zapytaj o wolny termin i ustal z nami wszystkie szczegóły na miejscu!

weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube
mywed
niteckidesign