Kamerzysta Ślubny

Kamerzysta Pajęczno, Wieluń, Częstochowa, Radomsko, Łódź, Działoszyn

Film ślubny

Drodzy nowożeńcy! niezmiernie nam miło, że trafiliście do naszego działu realizacji wideo. Prawdodobnie poszukujecie swojego kamerzysty ślubnego, który zrobi dla Was cudowną pamiątkę ze ślubu i wesela. Potrzeba pięknego filmu ślubnego stworzyła nam okazję, abyśmy się poznali. Zapewne zastanawiacie się, jak wyglądają nasze filmy i jak może przebiegać współpraca. Zobaczcie sami nasze produkcje, jakie prezentujemy w folderach poniżej.

Jeżeli szukacie wyjątkowej ekipy filmowej, która uchwyci dla Was piękne wspomnienia w formie ruchomego obrazu- jesteśmy do Waszej dyspozycji. Tworzymy reportaże oraz inne produkcje nie tylko na miejscu, czy też w okolicach. Uwielbiamy podróże, dlatego też nasze pary młode rozsiane są po całym kraju. Do Waszej dyspozycji ekipa wideo w całym kraju- dojedziemy, nagramy, zmontujemy :)

ps. poza rejonami Polski także nas złapiecie :)

Teledysk ślubny

Teledysk ślubny

Pozostałe Wideo

Pozostałe Wideo

5 / 5 Ocen: 20

Często zadawane pytania

Zobacz więcej
  • Kochani! Nasza ekipa uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc. Oczywiście, że dojedziemy! Jeżeli macie mega daleko "papierkową robotę" możemy załatwić on-line :) (Cenimy oczywiście spotkania face-2-face). Kilometry nie są dla nas żadnym problemem, bardzo często odwiedzamy naszych klientów w przeróżnych miejscach kraju.
  • Nie widzimy żadnych problemów w realizacji materiałów nie związanych z branżą ślubną. Do Waszej dyspozycji ekipa wideo, która chętnie zrealizuje dla Was materiały reklamowe, prezentacje firmy czy też różnego rodzaju teledyski bądź reportaże. Zapraszamy po więcej informacji bezpośrednio w zakładce kontaktu.
  • Do dyspozycji mamy kilku operatorów, którzy chętnie podejmą z Wami współpracę. Jesteśmy młodym, kreatywnym gronem filmowców realizującym zlecenia z najwyższą starannością.

Jak robimy filmy ślubne? Co zawiera pakiet?

Kochani nasze pakiety to przede wszystkim emocje. W tym wyjątkowym dla Was dniu możemy być z Wami od samych przygotowań, do sesji plenerowej w innym dniu. Stworzymy razem piękną pamiątkę, zarówno w plenerze jak i na sali weselnej. Do Waszej dyspozycji pełnometrażowy film oraz skrót w formie teledysku/trailera, będący prawdziwą perełką. To Wy decydujecie jak długi film otrzymujecie i to Wy wybieracie w jakiej formie do Was trafi. Może to być personalizowana płyta DVD, na której nagramy Wasz film ślubny. Może to być cudowny, grawerowany pendrive w niezwykłym etui. Zapytaj o wolny termin i ustal z nami wszystkie szczegóły na miejscu!

weselezklasa.pl
mywed
facebook
instagram
youtube
niteckidesign