Dobry DJ na wesele

Baza wykonawców ślubnych polecanych przez jakmarzenie

Praca fotografa ślubnego to przede wszystkim kontakt z ludźmi. Zespół jakmarzenie oprócz fantastycznych gości weselnych i cudownej pary młodej poznaje doskonałych fachowców, z którymi chętnie będziemy współpracować raz jeszcze. Dziś przedstawiamy listę takich dj-ów na wesele. Profesjonalizm, dobra zabawa i cudowna atmosfera - to wszystko zagwarantują Wam osoby opublikowane poniżej. Sprawdźcie, (jeżeli jeszcze się nie zdecydowaliście) kto jest wart uwagi w naszej branży ślubnej. Zadbajcie o doskonałą oprawę muzyczną, dobre oświetlenie i dobre prowadzenie Waszego wesela. Lista wodzirejów oraz dj-ów zamieszczona poniżej będzie aktualizowana. W każdej wizytówce otrzymujecie od nas kontakt bezpośredni oraz przypisane galerie fotografii, które realizowane były we współpracy z wybranym przez Was dj-em.

Dostępne profile Dj:

logo dj
Tom Hawrysz
Zobacz Dj

Tom Hawrysz

Dj, Konferansjer
logo dj
Dj Barti & Dj Beis
Zobacz Dj

Dj Barti & Dj Beis

Duet Dj na wesele
logo dj
Burzynsky
Zobacz Dj

Burzynsky

Dj/Konferansjer
logo dj
Michał Marat
Zobacz Dj

Michał Marat

DJ, konferansjer, prezenter radiowy
Kacper Kobylański
Zobacz Dj

Kacper Kobylański

Dj/Wodzirej
5 / 5 Ocen: 5

Często zadawane pytania

Zobacz więcej
  • Kochani w naszym zespole znajdziecie usługi Tomka Hawrysza (Tom Hawrysz), z którym stworzymy Wam cudowne wesele i zrobimy doskonałą pamiątkę. Ponadto w 3-paku zawsze dobre ceny i fajne rabaty :)
  • Niestety nie :) Lista wykonawców, którą publikujemy na naszej stronie to baza osób polecanych przez nas. Mieliśmy okazję współpracować przy realizacji jakiegoś wesela i na podstawie własnej opinii wrzucamy Wam rekomendację na nasz serwis. Tak samo jak Wy pragniemy dobrej zabawy- wtedy dużo przyjemniej się pracuje :)
  • Zapraszamy gorąco do zakładki kontakt, gdzie bezpośrednio z Bartoszem będzie można przedyskutować warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję.
weselezklasa.pl
mywed
facebook
instagram
youtube
niteckidesign