Darmowe grafiki ślubne

Drodzy goście w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, jakim niewątpliwie jest pandemia koronawirusa zespół jakmarzenie.pl postanowił przygotować Wam- parom młodym zestaw w pełni darmowych grafik ślubnych, które będziecie mogli rozesłać swoim gościom. Mocno wierzymy, że ten stan nie potrwa długo i już niebawem będziecie mogli zaplanować, raz jeszcze ten ważny dla Was dzień.

Pamiętajcie, że zachowanie zdrowego rozsądku jest najważniejsze. Nie odwołujcie panicznie swoich wesel, bądźcie odpowiedzialni- zostańcie w domach. Ten czas możemy spożytkować razem. Jeżeli obawiacie się jak koronawirus wpłynie na Wasze wesele- przełóżcie termin ślubu- nie odwołujcie go.

Zamieszczamy Wam gotowe do wypełnienia pliki, które z pewnością dobrze zaprezentują Waszą chęć przełożenia terminu ślubnego na inną, bezpieczniejszą datę. Chętnie pomożemy Wam wszystkim w przygotowaniu indywidualnych elementów graficznych- piszcie śmiało.

Co otrzymam?

Dostaniesz od nas w kolejnym mailu link do pobrania paczki, w której znajdziesz DARMOWE grafiki do uzupełnienia swoimi danymi. Wykorzystasz je do poinformowania swoich gości o przełożeniu ślubu/wesela na inny termin, zaprosisz na nowy.

0 / 5 Ocen: 0
weselezklasa.pl
mywed
mywed
facebook
instagram
youtube