Wesele Zielona Weranda

Zdjęcia ślubne Klaudii i Rafała

20 Październik 2019

Szczegóły wpisu:

https://jakmarzenie.pl/upload/gallery/69/nowozency.jpg
Klaudia i Rafał - Wesele Zielona Weranda

Drodzy Państwo realizacja reportażu ślubnego jest dla nas niezwykle ważnym aspektem naszej pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby zrobić zdjęcia godne pamiątki każdej pary młodej. Klaudię oraz Rafała poznaliśmy kilka miesięcy temu, kiedy to spotkaliśmy się podczas sesji narzeczeńskiej. Już wtedy wiedzieliśmy, że ten dzień będzie niezwykły. Nie tylko pod względem wizualnym, ale także pod względem emocji oraz uczuć jakie będziemy mogli pokazać na zdjęciach ślubnych oraz filmie. Kto zna Klaudię i Rafała doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak sympatycznymi osobami są i nie trzeba tutaj nikogo do tego przekonywać. Ten kto nie zna- z pewnością dojdzie do takich samych wniosków po przejrzeniu kilku kadrów, które załączamy poniżej. Zdjęcia i film podczas ślubu oraz wesela tych dwojga były dla nas czystą przyjemnością. Chciałoby się pracować tylko i wyłącznie z takimi osobami :)

Drodzy nowożeńcy raz jeszcze, korzystając z okazji życzymy Wam wszystkiego dobrego. Dużo miłości oraz życia u boku tak wspaniałych ludzi, jakich mieliście przy sobie w dniu Waszego ślubu. Oby każdy dzień emanował takim szczęściem jak w dniu wesela, a uśmiech na Waszych twarzach gościł jak najczęściej. Dziękujemy Wam za zaufanie przy wyborze ekipy foto/wideo. Mamy nadzieję, że pamiątka jaką dla Was zrealizowaliśmy będzie wywoływać uśmiechy na Waszych twarzach za każdym razem kiedy tylko do niej sięgniecie.

Dziękujemy Wszystkim gościom, obsłudze oraz całej ekipie muzyków za fantastyczne wesele oraz dobrze wykonaną pracę, do zobaczenia podczas kolejnych wesel!

Lokal: Zielona Weranda Wieluń

Podobały Ci się zdjęcia/film?

Koniecznie polub i udostępnij posta,
oznacz nasz profil facebook i swoich znajomych/bliskich

Sklep internetowy

sprawdź także wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich

Voucher Perso Standard 20 - Sesja Studyjna
Zobacz produkt

Voucher Perso Standard 20 - Sesja Studyjna

Cena: 1000 649 zł
Voucher Perso Mini 10 - Sesja Rodzinna Studyjna
Zobacz produkt

Voucher Perso Mini 10 - Sesja Rodzinna Studyjna

Cena: 800 299 zł
Voucher Perso Mini 10 - Sesja Studyjna
Zobacz produkt

Voucher Perso Mini 10 - Sesja Studyjna

Cena: 800 399 zł
weselezklasa.pl
mywed
tiktok jakmarzenie
facebook
instagram
youtube
mywed
niteckidesign