Blog - Fotograf Ślubny - Częstochowa Pajęczno Działoszyn Wieluń

Blog ślubny jakmarzenie – tematy ślubne okiem fotografa

Dlaczego nosimy obrączkę na palcu serdecznym?

Zastanawialiście się Państwo dlaczego nosimy obrączkę na 4 palcu (serdecznym)?

ekipa jakmarzenie.pl przygotowała krótki filmik, który będzie odpowiedzią na to pytanie.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem:

Piosenki na pierwszy taniec 2018

Piosenki na pierwszy taniec w 2018 roku to kolejny temat poruszany przez zespół jakmarzenie! Porady ślubne oraz informacje o pierwszym tańcu mieliście Państwo okazję czytać już na naszym blogu. Poniższy wpis będzie prosty, z dużą ilością konkretów. Jeżeli zastanawiacie się jakie piosenki/utwory są obecnie w modzie, bądź do jakich kawałków można zatańczyć pierwszy taniec, to doskonale trafiliście! Poniżej prezentujemy listę kilku utworów, nad którymi warto zastanowić się podczas wyboru tego jedynego i niepowtarzalnego dźwięku!

Czytaj więcej

Pierwszy Taniec Wieluń

 Nauka pierwszego tańca to niezwykle ważny element każdych przygotowań weselnych. Musimy zdać sobie sprawę, że to prawdziwa wisienka na torcie w naszych przygotowaniach ślubnych. Na każdym weselu pierwszy taniec ma znaczenie symboliczne. To także znak dla gości do rozpoczęcia wesela. Jedyny podczas wesela moment, w którym taniec Pary Młodej obserwowany jest przez wszystkich gości weselnych od samego początku do końca. Jeżeli zależy nam na dobrym wrażeniu należy się do niego należycie przygotować. Ważne jest, aby Wasz taniec nie był chaotyczny, lecz dobrze przemyślany i przygotowany. Istotnym elementem Waszego tańca jest sposób, w jaki go zaprezentujecie. Odpowiedni dobór utworu oraz zaangażowanie w przećwiczeniu kroków to prawdziwy klucz do sukcesu.

Czytaj więcej

Fotograf Częstochowa – Oferta jakmarzenie

Fotograf Częstochowa – wybór jest prosty: jakmarzenie.pl! Jeżeli szukasz fotografa, który uwieczni Twoją uroczystość w sposób niebanalny zachowując rozsądną cenę to nie musisz szukać dalej. Zdjęcia w okolicach malowniczej Częstochowy to nasza specjalność. Pochodzimy z Działoszyna/Pajęczna, jednak bardzo często realizujemy sesje w okolicznych miejscowościach. Każdy materiał oddajemy na oryginalnych, doskonale przygotowanych materiałach. Ozdobne etui oraz spersonalizowane materiały (pendrive, płyty, albumy itd) to prawdziwe „wow” przy oglądaniu.

Czytaj więcej

Plener ślubny jak marzenie – porady

Zdjęcia spod szyldu jak marzenie to zdecydowanie plener ślubny w innym dniu!

Warto zarezerwować osobny dzień na realizację wymarzonej sesji plenerowej, co z pewnością poskutkuje jeszcze piękniejszymi zdjęciami. Sesja plenerowa w dniu ślubu to zdecydowanie bardzo duże ograniczenia… od ilości czasu, jaką możemy poświęcić na ich zrobienie, poprzez ograniczenia geograficzne (goście weselni czekają na najważniejszą parę w tym dniu, więc nie możemy jechać zbyt daleko od sali weselnej…) Sesja w dniu ślubu to także dodatkowe zagrożenie na pobrudzenie sukni ślubnej, a tego z pewnością byśmy nie chcieli!

Czytaj więcej